Genel Cerrahi

Çocukların Sevdiği Balık Yağı!

EasyFishoil kullandığı ConCordix teknolojisi sayesinde balık yağı, vitamin, mineral gibi etken maddelerin vücutta yüksek oranda emilimini sağlıyor. Çiğnenebilir jel formdaki yapısı ile çocukların sevdiği, annelerin memnun olduğu balık yağı oldu.

Sağlığımızı korumak ve yaşam kalitemizi artırmak adına beslenme bebeklikten itibaren dikkat edilmesi gereken bir unsur. Balık ise dengeli beslenmenin önemli bir zincirini oluşturuyor. Düzenli olarak balık tüketilemediği durumlarda omega-3, vitaminler ve minerallerin vücutta eksikliği başlıyor. Balık yağları ise bu eksikliği gidermemize yardımcı oluyor.


EasyFishoil, ConCordix teknolojisi ile üretilen jel formdaki balık yağı DHA ve EPA açısından uygun dozları içererek çocukların sağlıkla büyümesine destek oluyor. Alanında uzman ekibin çiğnenebilir jel formda ürettiği balık yağlarını susuz tüketilebilecek şekilde çocukların beğenisine sunuluyor.

Jel formları tek tek paketli olduğundan ilk günkü tazeliğini kutu bitene kadar korurken taşıma kolaylığı da sağlıyor. EasyFishoil güvenli içeriği sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. İçerisinde ilave şeker ve glikoz şurubu bulunmuyor. Üstelik Nielsen araştırması Eylül 2019 verilerine göre 10 anneden 9’u memnun olduğunu ifade ediyor. Yapılan bağımsız araştırmalar sonucuna göre ise 2012 yılında İskandinavya’da 300 çocuk üzerinde %86 beğenilme oranı ile çocukların sevdiği balık yağı oldu.

Sağlık haberlerine hızlıca ulaşabilmek hem de destek olmak için Google News'te Sağlık News'e abone olun. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir