Güncel Haber

Gönüllü doktorlardan “aşı olun” kampanyası

İstanbul Gönüllüleri, Koronavirüs pandemisi hakkında halkı bilgilendirmeyi devam ediyor. Gönüllü doktorlar bu sefer, Beşiktaş-Kadıköy vapurunda ve parklarda yolculara aşı hakkında bilgiler aktardı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve küresel bir salgın haline gelen Covid19 virüsüyle birlikte tüm gözler doktorlara çevrilirken, İstanbul Gönüllüleri farkındalık yaratacak bir dizi çalışmalarını İstanbullularla buluşturmaya devam ediyor

YOLCULARIN MERAKI ANINDA GİDERİLİYOR

İstanbulluların yoğun olarak kullandıkları otobüs, metrobüs, metro ve vapur gibi toplu taşıma araçlarında bulunarak yaklaşık iki yıldır Covid19 virüsü hakkında detaylı açıklamalar yapan İstanbul Gönüllüleri doktorları, yolculardan gelen soruları da tüm ayrıntılarıyla cevaplıyorlar. Pandemi koşullarında Covid19 virüsüne karşı geliştirilen aşılar hakkında da bilgilendirme çalışmaları yapan doktorlar, son olarak Beşiktaş-Kadıköy vapurunda yolculara aşı hakkında bilgiler aktardı.

Pandeminin başladığı ilk günden itibaren çalışmalarına hız kesmeden devam eden doktorlar, gerek İstanbulluların yoğun olarak kullandıkları toplu taşıma araçlarında, gerek parklarda gerekse de internet üzerinden bilgilendirici ve farkındalık yaratacak açıklamalarıyla toplum sağlığı için çalışmalarını sürdürüyorlar.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı!

Reklam engelleyici kapatıp tekrar deneyiniz.