Ağız ve Diş Sağlığı

Hollywood yıldızları gibi etkileyici gülümseyin!

Güzel ve etkileyici bir gülümsemenin çoğu kişi tarafından hayal edildiğini vurgulayan Hospitadent Bağcılar şubesi Başhekimi Oğuz KARA, kişiyi görünüşü kadar iletişimsel anlamda da öne çıkaran güzel bir gülüşe, gülüş tasarımı ile sahip olunacağını vurguladı.

Özellikle son yıllarda Hollywood yıldızlarının olağanüstü ve etkileyici gülümsemeleri ile dikkat çekmeye başladığını ve bunun sonucunda “Hollywood Smile” teriminin ortaya çıktığını ifade eden Başhekim Oğuz KARA, hoş bir gülüşe sahip olmanın kişiyi günlük hayatta ve iş hayatında bir adım öne taşıyacağını dile getirdi.

Dişlerde bulunan şekil bozuklukları, çürükler, aşınmalar, renk değişiklikleri ile çenedeki konum ve simetri bozuklukları gibi diş hekimliğini ilgilendiren bazı sorunların yüz görünümünü etkileyerek estetik problemlere neden olduğunu ifade eden Diş Hekimi KARA, bu gibi problemler için diş hekimlerinin çeşitli uygulamalar yaparak estetik problemleri ortadan kaldırabildiğini vurguladı. Özellikle son yıllarda bireylerin diş hekimlerine sadece ağız-diş sağlığı ile ilgili değil, estetik nedenlerle de başvurmaya başladıklarını ekleyerek estetik nedenlerle başvuranların önemli bir kısmının “Hollywood Smile” adlı gülüş tasarımını yaptırmak istediklerini de ekledi.

Dişlerinin görüntüsünden ve gülüşünden memnun olmayan, gülerken kendisini iyi hissetmeyen bireylerin gelişen teknoloji ve estetik diş hekimliği uygulamaları ile artık istedikleri görüntüye sahip olabileceklerini vurgulayan Başhekim KARA, “Herkes hayalindeki gülüşe kavuşabilir.” açıklamalarında bulundu. Sahip olduğu son teknolojiye uygun donanımı ile gülüş tasarımı da dahil olmak üzere estetik diş hekimi uygulamalarını rahatlıkla yapabildiklerini dile getiren Hospitadent Başhekimi Oğuz KARA, “Hayalinizdeki gülüş sizin gülüşünüz olsun.” diyerek insanların hayal ettikleri gülüşe sahip olabileceklerini vurguladı.

Sağlık haberlerine hızlıca ulaşabilmek hem de destek olmak için Google News'te Sağlık News'e abone olun. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir