Plastik ve Estetik Cerrahi

Vitamin detox nedir ? Nasıl uygulanır ?

Uzman Estetisyen Gamze Akman konu hakkında bilgiler verdi.

Cildimiz gençliğimizin ve genç görünmemizin en önemli aynasıdır.Çağımızda artık güzellik ve genç görünüm çok değerli..Sağlıklı,güzel ve ışıltılı bir cilde sahip olmak da birçok kişinin hayalidir.

Günlük yaşantının temposu ile bazen kendimizle ilgilenmeyi unuturuz. Yıllar gelir geçer fakat cildimiz ne yazık ki aynı kalmaz. Günlük bakımlarımızı ne kadar yapmaya çalışsakta mimiklerimizin izleri yüzümüzde belirginleşmeye hatta yerleşmeye başlar. Cilt kalitemizde ciddi oranda azalma meydana gelir. Vitamin detox uygulaması kişinin cilt tipine özel olarak hazırlanmış 20’den fazla vitamin ve enzim içerikleriyle hazırlanan vitamin kokteylleriyle birlikte cilt kalitesini arttırmak, cildi gençleştirmek, yaşlanma sürecini yavaşlatmak, ölü deri atılımı gerçekleştirmek, cilde parlaklık ışıltı ve bunların yanı sıra en önemlisi kırışıklıklarınızı en doğal görünümle sizi mimik kaybına uğratmadan ciddi oranda azaltmak gibi bir çok önemli işlevi gerçekleştirir.

Vitamin detox tek seans ve iki kür şeklinde uygulanır. Uzmanlarımızın tavsiyeleri ve cildinizin ihtiyacı doğrultusunda cildinize uygun olan vitaminler belirlenip kişiye özel bir kür haline getirdikten sonrasında mikro dermabrazyon tekniği  ve enjeksiyon yöntemi ile cilt altına yoğun vitamin emilimi sağlanır. Bu teknik sayesinde cilt altına verilen vitaminlerin cildinize daha iyi nüfus etmesi sağlanır. Ölü deri atılımı gerçekleşir, cildiniz onarılır ve yenilenir. Bunun sonucunda cilt yenileme ve kırışıklık tedavisinde uygulanan bir çok yöntemin bir araya getirilmiş kürleri sayesinde hem cildinizin kalitesi artırmış olup hem de en doğal görünüm ile kırışıklıklarınız ciddi oranda azaltmış oluruz.

Sağlık haberlerine hızlıca ulaşabilmek hem de destek olmak için Google News'te Sağlık News'e abone olun. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir